|| Hollywood Stars ||
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|| Hollywood Stars ||


 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Miley nikada nije čula nijednu Jay-Zevu pesmu

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
*~*Miley Cyrus*~*

*~*Miley Cyrus*~*


Broj poruka : 12
Godina : 30
Datum upisa : 08.11.2009

Miley nikada nije čula nijednu Jay-Zevu pesmu Empty
PočaljiNaslov: Miley nikada nije čula nijednu Jay-Zevu pesmu   Miley nikada nije čula nijednu Jay-Zevu pesmu Icon_minitimePon Nov 09, 2009 12:04 am

Miley Cyrus,cija je hit pesma Party in the USA, ukljucuje klimanje glavom kada je upitanju poznati reper Jay-Z.

"Nikada nisam cula nijednu Jay-Zevu pesmu"- rekla je 16-ogodisnja pevacica pre halloween koncerta,na kome je bila obucena kao Pokahontas.
"Ja ne slusam POP muziku"

Kako je onda on dospeo u njenu hit pesmu?

"Ne znam,nisam ja pisala pesmu,tako da nemam ideju,"-rekla je,a pesmu je napisao tim Dr.Lukea."Iskreno,izabrala sam tu pesmu zato sto mi je trebalo nesto sto ce ici uz moju liniju odece.Nisam napisala to i nisam ocekivala da ce postati toliko popularna.To je bilo nesto sto sam zelela,a i trebale su mi pesme..pa je ispalo super"
Takodje je rekla "Party in the USA,cak nije moj stil muzike." "Bog me je definitivno stavio u savrsenu poziciju,sa savrsenim ljudima"

Kasnije,kada su je pitali o umetniku za koga je naravno cula - Billy Ray Cyrus,Hannah Montana zvezda kaze da ne planira da prepeva njegove pesme,kao sto je hit 1992.godine Achy Breaky Heart.

"Ne,hvala"-rekla je-"To je kao da pokusavam da prepevam pesmu Jay-Za.To se nece uskoro desiti"
Nazad na vrh Ići dole
Nashly

Nashly


Broj poruka : 25
Datum upisa : 06.11.2009

Miley nikada nije čula nijednu Jay-Zevu pesmu Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley nikada nije čula nijednu Jay-Zevu pesmu   Miley nikada nije čula nijednu Jay-Zevu pesmu Icon_minitimePon Nov 09, 2009 12:35 am

pa dobro nema veze xD vazno da je pesma super ;]
Nazad na vrh Ići dole
*~*Miley Cyrus*~*

*~*Miley Cyrus*~*


Broj poruka : 12
Godina : 30
Datum upisa : 08.11.2009

Miley nikada nije čula nijednu Jay-Zevu pesmu Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley nikada nije čula nijednu Jay-Zevu pesmu   Miley nikada nije čula nijednu Jay-Zevu pesmu Icon_minitimePon Nov 09, 2009 12:24 pm

Slažem se. Bitno je da je pesma super! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Miley nikada nije čula nijednu Jay-Zevu pesmu Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley nikada nije čula nijednu Jay-Zevu pesmu   Miley nikada nije čula nijednu Jay-Zevu pesmu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Miley nikada nije čula nijednu Jay-Zevu pesmu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» *Miley Cyrus*

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
|| Hollywood Stars || :: ***Hollywood Stars*** :: ***Nowosti iz Hollwood-a***-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions